Online TESOL Sertifika Programı

Online TESOL Eğitimi, işverenler tarafından önemsenen, Türkiye’de veya dünyanın herhangi bir yerinde “İngilizce Öğretme” kariyerinize mükemmel bir platform oluşturacak, yüksek kalitede akademik içeriğe sahip 150+ saatlik TESOL sertifikasını sunar. İkinci bir yabancı dil olarak İngilizce’yi öğretme meziyetini kazanmak isteyenler için bu kurs, OXFORD LTD (Ref:11424452) tarafından akredite edilmiştir. Kurs sonunda Certificate in TESOL belgesini alırsınız.

Kurumumuza gelmeden müsait olduğunuz bir zamana eğitim direktörümüzle randevu oluşturularak seviyeniz belirlenir ve B2 seviyesinde çıktığınız takdirde sitemiz üzerinden Online Tesol’ü satın alabilirsiniz. Seviye tespit randevusu almak için 02163529299 telefon numarasını arayın 

Uluslararası İngilizce Öğretmeni Olmak İster misiniz ?

Bu kursu bitiren öğrenciler İngilizce öğretmeni olma hakkına kavuşuyor. İngilizce kursumuzu B2 düzeyinde bitirdiğiniz taktirde Online TESOL Eğitimi (Uluslararası İngilizce Öğretmenliği) sertifika programımıza katılarak ülkemizdeki tüm kolejler, anaokulları ve dil kurslarında İngilizce Öğretmenliği yapabilme hakkına sahip oluyorsunuz. Ayrıca bu belge ile dünyada 100’ün üzerinde ülkede yasal olarak İngilizce Öğretmeni oluyorsunuz.

Aranan Şartlar;

En az 2 yıllık lisans mezunu olmak ,

Kursumuzda B2 düzeyinde İngilizce programını tamamlamak ya da eğitim direktörümüz tarafından yapılan seviye tespitte B2 düzeyinde çıkmak ,

TESOL programımıza internet üzerinde katılarak son 10 ders  saatinde kursumuzda uygulama derslerine (practice lessons) katılmak.

Bu şartları sağladığınız taktirde İngilizce Öğretmeni olmaya hak kazanırsınız.

Bu program sonunda alacağınız sertifika ile Türkiye’deki tüm özel okullarda ve dil kurslarında M.E.B dan onaylı atamanız İngilizce Usta Öğretici olarak yapılır ve çalışabilirsiniz.

Ülkemizde inanılmaz bir İngilizce Öğretmeni ihtiyacı vardır. Bu programı tamamlayan öğrencilerimizin tamamı kolaylıkla iş bulmaktadır.

Hemen Ara
WhatsApp Hattı