Online İngilizce Özel Ders

Online Özel İngilizce Dersi

Amerikan Kültür Erenköy Yabancı Dil Kursu olarak Düzenli grup programlarımıza zaman ve eğitim içeriği açısından katılmakta zorluk yaşıyorsanız, sitemizden kurumumuza gelmeden özel ingilizce dersi  saati satın alabilirsiniz.

Grup eğitimi derslerine oranla daha hızlı ilerlemenizi sağlayan bu özel program, hedeflediğiniz İngilizce seviyesine kısa zamanda ulaşmanızı sağlayacaktır. Dilinizi geliştirmekten geri kalmamanız adına eğitimleriniz İstediğiniz zaman, istediğiniz yerde ara vermeden online olarak devam ediyor. Konuşma-  Grammer – Kelime – dinleme gibi tüm ihtiyacınıza yönelik evinizin rahatlığında bilgisayar, tablet veya telefonunuzdan online eğitim alabilirsiniz.  

Dil öğretme alanında edindikleri deneyimi eğitim teknolojileriyle bütünleştiren kadromuzla, sizler için “online ingilizce eğitim” ile bire bir özel ders imkanı sunuyoruz. 

Özel Rusça Dersi– Özel Almanca Dersi – Özel Fransızca Dersi vb. tüm diğer dillerde online  bire bir özel ders olarak eğitim veriyoruz. Diğer diller için fiyat bilgisi almak için 02164644141 telefon numarasını arayın.

Kaydınızı tamamladıktan sonra; 

*Eğitmenimiz tarafından eğitim öncesinde online olarak seviye tespitiniz yapılır.

*Eğitmenimiz ile programınız belirlenir.

*Müsait olduğunuz zaman çizelgesi çıkartılır ve haftalık olarak programınız başlatılır. 

*Eğitiminize hemen başlayabilirsiniz.

Hemen Ara
WhatsApp Hattı